Rolety zewnętrzne Swarzędz

Zobacz więcej

Jeśli masz lub dopiero stawiasz dom w tej części powiatu poznańskiego, wcale nie musisz wybierać firmy ze stolicy Wielkopolski. Rolety zewnętrzne, czy to natynkowe, czy też podtynkowe lub nadstawne, zamówić możesz wraz z montażem u nas - u doświadczonego lokalnego producenta.

Wybór odpowiedniej przesłony okiennej pozwoli Ci nie tylko zaciemnić pomieszczenie na noc lub w wyjątkowo upalne dni, lecz również zapewni więcej prywatności, poprawi efektywność energetyczną budynku, a nawet zmniejszy ryzyko włamania podczas Twojej nieobecności. Stosowane przez nas technologie oraz materiały pozwalają osiągać najlepsze efekty i to bez względu na to, czy ostatecznie zdecydujesz się na model natynkowy, podtynkowy, czy nadstawny.

WERNEA-ROLETY.PL - sprawdzony producent rolet zewnętrznych ze Swarzędza

Będąc producentem natynkowych, podtynkowych oraz nadstawnych rolet zewnętrznych możemy zadbać o każdy szczegół realizacji. To my najlepiej też znamy nasze własne produkty, co jest gwarancją prawidłowego montażu. Wybierając naszą ofertę zyskujesz więc pewność, że zamontowane przez nas osłony będą służyć Ci przez wiele długich lat.

Proponowane przez nas modele natynkowe, podtynkowe oraz nadstawne doskonale pełnią swoją funkcję zarówno w obiektach mieszkalnych, jak również w biurowcach oraz lokalach handlowych czy też przemysłowych. Bogata kolorystyka z łatwością pozwoli dopasować je do elewacji. Jako producent oferujemy ponadto każdy możliwy aktualnie sposób sterowania – od najprostszych taśm ze zwijaczem, po sterowanie z telefonu za pośrednictwem aplikacji. Składając zamówienie u producenta na montaż będziesz czekać też tylko tyle, ile jest naprawdę konieczne.

Rolety zewnętrzne natynkowe – najlepsze rozwiązanie do istniejących już budynków

Choć posiadanie tego typu osłon to bez wątpienia niezwykła wygoda i szereg korzyści dla użytkowników danego obiektu, jeszcze kilkadziesiąt czy nawet kilkanaście lat temu ich montaż nie był standardem. Dziś także niektórzy deweloperzy świadomie rezygnują z montażu nadstawnych bądź podtynkowych rolet zewnętrznych, szczególnie na wyższych kondygnacjach, ograniczając w ten sposób koszty budowy. Jeśli chcesz więc nadrobić ich brak bez konieczności remontowania całej elewacji, jako producent polecić możemy Ci przede wszystkim modele natynkowe. Elegancki design kasety oraz samych listew w połączeniu z bardzo starannym montażem zapewnią doskonały efekt wizualny. Wybierając rozwiązania natynkowe z naszej oferty wybrać możesz także najbardziej odpowiadający Ci kształt skrzynki.

Ukryte w elewacji rolety zewnętrzne podtynkowe do montażu po wstawieniu okien

Ich największą zaletą jest oczywiście fakt, że montowane są właśnie podtynkowo. Dzięki temu cała skrzynka z wałem nawojowym i pozostałymi elementami mechanizmu ukryta jest pod elewacją - widoczna pozostaje wyłącznie minimalistyczna klapa rewizyjna w tym samym kolorze, co pancerz.

Podtynkowe rolety zewnętrzne montować należy oczywiście już po wstawieniu okien, jednak przed wykonaniem ocieplenia. Jako producent zalecamy, by ich zakup zaplanować już na etapie projektowania budynku. Ostatnim momentem na podjęcie decyzji o ich zakupie będzie natomiast osiągnięcie etapu stanu surowego zamkniętego. Na dalszym etapach konieczne będzie chociażby usunięcie części styropianu z nadproży. Inwestycja w nie opłaci się jednak zarówno ze względów typowo estetycznych, jak również praktycznych. Niemalże przylegając do szyb zapewniają dużo lepszą termoizolację niż modele natynkowe.

Nowoczesne rolety zewnętrzne nadstawne – dyskrecja i doskonała termoizolacja

Ten typ osłon montuje się bezpośrednio na ramie okiennej. Wymaga on więc albo wykonania odpowiednio szerszego otworu okiennego albo zmniejszenia nieco wielkości samych przeszkleń. Dzięki temu nadstawne rolety zewnętrzne można jednak montować nie tylko w trakcie budowy danego obiektu, lecz także przy okazji wymiany stolarki okiennej. Poza tym pozwalają one na zastosowanie tej samej grubości styropianu na całej elewacji, co pozwala ograniczyć do minimum ewentualne straty ciepła. Będąc producentem postanowiliśmy także dla uzyskania jak najlepszej termoizolacji tak newralgicznego punktu, jakim są okna, ocieplić od wewnątrz kasety w naszych modelach nadstawnych. Niewątpliwą zaletą tego typu osłon jest ponadto umiejscowienie klapy rewizyjnej wewnątrz budynku. W ten sposób dostęp do mechanizmu jest nie tylko wygodniejszy (szczególnie na wyższych kondygnacjach), lecz także dużo bardziej dyskretny. Biała klapa rewizyjna będzie praktycznie niewidoczna przy pomalowanej na biało wnęce okiennej.

Zamów natynkowe, podtynkowe lub nadstawne rolety zewnętrzne od lokalnego producenta!

WERNEA-ROLETY.PL to sprawdzone rozwiązania, które zapewnią Ci maksymalny komfort oraz bezpieczeństwo - bez względu na to, czy zdecydujesz się na modele natynkowe, podtynkowe bądź nadstawne. Jeśli jesteś więc ze Swarzędza lub okolic, nie wahaj się i złóż zamówienie u dobrze znanego w Twojej okolicy producenta. Dzięki temu realizacja przebiegnie sprawniej i bez niepotrzebnych pośredników.