Rolety zewnętrzne Luboń

Zobacz więcej

Rolety zewnętrzne w Luboniu

Zależy Ci na zwiększeniu prywatności oraz bezpieczeństwa w Twoim domu? W takim razie idealnie trafiłeś! Od wielu lat zajmujemy się produkcją oraz montażem rolet zewnętrznych w Luboniu. Z nami możesz liczyć na fachową pomoc oraz najwyższej jakości produkty. Dzięki temu z pewnością poprawisz komfort Twojego życia codziennego.

Największe zalety montażu rolet zewnętrznych

Wyróżniamy bardzo wiele korzyści, które związane są z instalacją rolet zewnętrznych. Najważniejszą z nich jest możliwość zwiększenia poczucia wolności i swobody we własnym mieszkaniu. Ich zadaniem jest zapewnienie prywatności we wnętrzu, blokując widok z zewnątrz. Są szczególnie przydatne w domach, które znajdują się blisko ulicy lub w miejscach o wysokim natężeniu ruchu. Dodatkowo sprawdzają się u osób, które mieszkają na parterze.

Rolety zewnętrzne dostępne m.in. w Luboniu pozwalają również na regulację ilości światła, które wpada do pomieszczenia, co pomaga kontrolować temperaturę wewnątrz budynku. W czasie letnim, kiedy słońce mocno świeci, zapobiegają one przegrzewaniu się pomieszczenia, a w czasie zimowym chronią przed utratą ciepła przez okna.

Dodatkowym atutem jest także cisza dzięki funkcji akustycznej. Pozwala ona na skuteczne wygłuszenie hałasów z ulicy, co zdecydowanie wpływa na komfort życia.

Jakie wyróżniamy rodzaje rolet zewnętrznych?

WERNEA-ROLETY.PL to ceniony producent rolet zewnętrznych w Luboniu. Zajmujemy się produkcją oraz montażem wszystkich trzech rodzajów. Dzielą się one na rolety:

  • natynkowe — montuje się je na zewnątrz okna lub drzwi, na ścianie lub wprost na ramie okiennej. Składają się z pancerza z lameli, prowadnic i mechanizmu napędowego. Produkt ten oferuje dobrą ochronę przed słońcem, deszczem i wiatrem, ale jest mniej efektywny w izolacji termicznej. Są one łatwe w montażu i demontażu, co ułatwia ich czyszczenie i konserwację;
  • podtynkowe — jest to bardziej zaawansowany technologicznie produkt, który montuje się pod oknami lub drzwiami. Jest ukryty w ścianie, co pozwala na zachowanie estetyki fasady budynku. Składa się z pancerza z lameli, prowadnic, mechanizmu napędowego oraz skrzynki montowanej w ścianie. Oferuje dobrą izolację termiczną, ponieważ pancerz jest umieszczony bezpośrednio przy szybie. Jest on również bardziej odporny na uszkodzenia i trudniejszy do usunięcia z zewnątrz, co zwiększa bezpieczeństwo domu;
  • nadstawne — można je zamontować tylko na etapie budowy budynku, a dostęp serwisowy znajduje się wewnątrz. Wyróżniają się bardzo dobrą izolacją termiczną, a także stanowią dodatkowy element, który odstrasza złodziei. Sposób montażu nie wymaga dodatkowego ocieplania konstrukcji rolety.

Jeśli nie wiesz, na który rodzaj warto się zdecydować, skontaktuj się z naszymi fachowcami, którzy pomogą Ci dobrać odpowiedni model.

Dlaczego warto zgłosić się właśnie do nas?

WERNEA-ROLETY.PL jest czołowym producentem rolet zewnętrznych. Nasze usługi doceniło już wielu klientów, którzy obdarzyli nas swoim zaufaniem. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, ponieważ zależy nam na tym, aby jak najlepiej spełnić Twoje oczekiwania. Stosujemy własne, autorskie rozwiązania, dzięki czemu możesz mieć pewność, że nasze produkty są najwyższej jakości. Wszystkie rodzaje rolet wykonane są z najlepszych materiałów, co gwarantuje trwałość i wytrzymałość. Dodatkowo dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu skutecznie eliminujemy ryzyko awarii sprzętu. Co więcej, wyróżnia nas niezwykle szybki czas realizacji zamówień.

Oferujemy różnorodne rodzaje sterowania, które umożliwiają łatwe i wygodne użytkowanie rolet zewnętrznych. W naszej ofercie znajdziesz sterowanie manualne, elektryczne oraz zdalne, które zapewniają pełną kontrolę nad naszymi produktami.

Dysponujemy bogatą gamą kolorów i wzorów, dzięki czemu możesz dopasować rolety do swojego stylu i aranżacji. Nasze produkty to nie tylko doskonała funkcjonalność, ale również stylowe i estetyczne rozwiązanie dla Twojego domu lub biura. Zajmujemy się także montażem na wysokościach z użyciem sprzętu alpinistycznego.

Zapraszamy do kontaktu!