Rolety zewnętrzne Skórzewo

Zobacz więcej

Planujesz budowę domu w malowniczej, spokojnej miejscowości pod Poznaniem? A może przyszedł czas na gruntowny remont twojej posiadłości w Skórzewie? W takim razie zadbaj o bezpieczeństwo swoje oraz swojej rodziny i zainwestuj w rolety zewnętrzne WERNEA-ROLETY.PL, których jesteśmy producentem!

Stworzyliśmy bogatą ofertę modeli natynkowych, nadstawnych oraz podtynkowych w różnych wymiarach oraz kolorach i z różnymi rodzajami sterowań. Wszystko, aby zapewnić Ci wygodne oraz estetyczne rozwiązanie zwiększające bezpieczeństwo, którego szukasz!

WERNEA-ROLETY.PL – oferta produktów

Jesteśmy świadomym i doświadczonym producentem wysokojakościowych rolet zewnętrznych, także dla Klientów ze Skórzewa. Wiemy, czego od nas oczekujesz i z tego powodu udoskonalamy naszą ofertę, stosujemy nowoczesne rozwiązania i dbamy o rozszerzanie dostępnych opcji kolorystycznych naszych wyrobów. Przygotowaliśmy dla Ciebie systemy, które nie tylko zwiększają poczucie prywatności, ale także wydłużają czas włamania się i ograniczają hałas, utratę ciepła i nagrzewanie się pomieszczeń! Ponadto rolety zewnętrzne z naszego sklepu internetowego, których jesteśmy producentem, cechują się łatwością w obsłudze i pięknym wyglądem.

A co dokładnie dla Ciebie mamy? Chcemy, aby każdy znalazł tu coś dla siebie, dlatego proponujemy m.in. rolety zewnętrzne:

  • natynkowe – to popularne rozwiązanie, które nadaje się do montażu w budynkach już istniejących. Modele tego typu montujemy na elewacji lub we wnęce okiennej. Mają widoczną skrzynkę;
  • nadstawne – są przeznaczone do nowych, powstających budynków. Osadza się je na ramę okna, a ich skrzynki wewnątrz pomieszczenia;
  • podtynkowe – montujemy je w nowo powstających domach lub po wymianie stolarki okiennej. Można zabudować je warstwą ocieplenia.

Rolety dla Klientów ze Skórzewa – wygoda użytkowania

Wiemy, że zależy Ci nie tylko na wytrzymałej realizacji, odpornej na uszkodzenia mechaniczne, skrajne temperatury, wilgoć oraz nasłonecznienie. Oczekujesz także, że rolety zewnętrzne będą łatwe i szybkie w obsłudze.

Wolisz tradycyjne rozwiązania czy nowoczesne technologie? Niezależnie od tego, co preferujesz – u nas to znajdziesz! Zapewniamy bowiem rolety zewnętrzne natynkowe, podtynkowe oraz nadstawne ze sterowaniem:

  • ręcznym – reguluje się je za pomocą taśmy. To rozwiązanie klasyczne, które nie wymaga użycia elektroniki;
  • elektrycznym – steruje się nimi za pomocą łącznika klawiszowego. Wymagają podłączenia instalacji elektrycznej;
  • radiowym – tego typu modele steruje się za pomocą pilota. Jest to dobre rozwiązanie przy większej ilości systemów;
  • aplikacją – to najnowocześniejsza z propozycji, które oferujemy. Inteligentne zarządzanie systemem wymaga ściągnięcia aplikacji i dostępu do Internetu.

Bezpieczeństwo i piękno – nowoczesne rolety zewnętrzne

Nie chcesz rezygnować z estetyki na korzyść bezpieczeństwa? Nic dziwnego! Elewacja domu jest jego wizytówką i musi podobać się domownikom. Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Nie musisz z niczego rezygnować, jeśli wybierzesz rolety zewnętrzne, których jesteśmy producentem!

Jako wszechstronny producent możemy wykonać dla Ciebie modele natynkowe, podtynkowe i nadstawne w aż 12 różnych kolorach! Do domów o tradycyjnej bryle polecamy opcję beżową i brązową lub kolor złoty dąb. Mają one piękny, ciepły odcień i klasyczny charakter. Do nowoczesnego budownictwa proponujemy opcje utrzymane w chłodnej kolorystyce, np. modele szare, białe lub srebrne. Z nowoczesną elewacją wspaniale koresponduje też antracyt!

Wysoka jakość usług

Chociaż jesteśmy głównie producentem rolet zewnętrznych, to nie jest to nasz jedyny obszar działalności. Świadczymy także profesjonalne usługi montażowe naszych wyrobów!

Dysponujemy ekipą złożoną z fachowców w dziedzinie montażu rolet zewnętrznych, która wykona pracę szybko, a przy tym z wielką dokładnością i skrupulatnością! Nie musisz się martwić o montaż zamówionych realizacji, nawet jeśli stawiasz lub remontujesz budynek o wielu kondygnacjach. Posiadamy bowiem uprawnienia oraz sprzęt alpinistyczny, który umożliwia nam pracę na dużych wysokościach!