Rolety zewnętrzne Kórnik

Zobacz więcej

Doskonale wiemy, jak ważne dla naszych klientów jest poczucie bezpieczeństwa oraz komfortu. Dlatego wychodząc naprzeciw nawet najbardziej wymagającym klientom, jako producent projektujemy i montujemy rolety zewnętrzne dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego budynku. Wśród naszych propozycji znajdziesz zarówno rozwiązania dedykowane nowopowstałym, jak i już istniejącym obiektom, a wszystko to w wielu modelach do wyboru – zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą!

Rodzaje rolet zewnętrznych

Najczęściej wybieranym rozwiązaniem, jakie proponujemy w naszej ofercie, są rolety zewnętrzne natynkowe. Jest to bowiem zarówno najtańszy, jak i najłatwiejszy do montażu system, który można zainstalować na elewacji budynku lub we wnęce okiennej. Ze względu na to, że jest to rozwiązanie natynkowe, skrzynka pozostaje widoczna. To, co jednak jest zdecydowaną zaletą tego rodzaju systemów to fakt, że mogą być montowane zarówno na nowych, jak i już istniejących budynkach.

Kolejną propozycją, jaką oferujemy naszym klientom jako producent, są modele nadstawne, które są dedykowane nowo powstałym budynkom i osadzane bezpośrednio na ramę okna. W przeciwieństwie do modeli natynkowych skrzynka oraz dostęp serwisowy znajdują się w środku pomieszczenia.

Ostatnim rodzajem rozwiązania, jakie tworzymy i montujemy dla naszych klientów z Kórnika i okolic jako producent rolet zewnętrznych są modele podtynkowe. Ten system wymaga wcześniej zaprojektowanego nadproża, dlatego dedykowany jest w szczególności nowo powstałym budynkom, podobnie jak modele nadstawne. Rolety zewnętrzne podtynkowe mogą być zabudowane dodatkową warstwą ocieplenia.

Niezależnie od wyboru wszystkie nasze systemy rolet zewnętrznych dostępne są w wielu odcieniach do wyboru, które z łatwością dopasujesz do kolorystyki swojego domu – znajdziesz pośród nich zarówno modele jednokolorowe, jak i w dwóch odcieniach. Wśród naszych propozycji dostępne są bowiem bardziej tradycyjne modele w odcieniu jasnego lub ciemnego brązu, beżu, orzecha oraz złotego dębu, jak i zdecydowanie bardziej nowoczesne rolety w kolorze antracytu, szarości, srebra czy bieli. Dzięki szerokiej gamie propozycji z łatwością dopasujesz idealny model niezależnie od stylistyki swojego domu.

Rodzaje sterowań roletami zewnętrznymi

Wychodząc naprzeciw najbardziej wymagającym klientom, poza możliwością dobrania jednego spośród wielu odcieni jako producent proponujemy także różne rodzaje sterowań. Najczęściej wybieranym rozwiązaniem przez naszych klientów są modele ręczne, które sterowane są na taśmę za pomocą specjalnego zwijacza. Aby zapewnić maksimum estetyki Twojej przestrzeni, dokładamy wszelkich starań, aby przewierty pozostały niewidoczne po zamontowaniu urządzenia.

Kolejną propozycją, która coraz częściej znajduje swoje zastosowanie, szczególnie w przypadku nowoczesnych budynków, są rolety zewnętrzne sterowane elektrycznie za pomocą łącznika klawiszowego. Dla klientów ceniących sobie wygodne i funkcjonalne rozwiązania oferujemy również modele sterowane radiowo za pomocą pilota lub z poziomu aplikacji w smartfonie.

Zalety naszych rolet zewnętrznych

Jako producent dokładamy wszelkich starań, aby proponowane przez nas rozwiązania spełniły oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dlatego, wiedząc, jak ważne jest dla nich poczucie bezpieczeństwa, tworzymy systemy rolet zewnętrznych, które wyróżniają się wysoką jakością oraz skuteczną ochroną przed dostępem osób niepożądanych. Niezależnie, czy zdecydujesz się na modele natynkowe, podtynkowe czy nadstawne, wszystkie zwiększają poczucie prywatności oraz bezpieczeństwa i umożliwiają zamontowanie dodatkowych zabezpieczeń, chroniących przed włamaniem.

Poza bezpieczeństwem, jakie gwarantują nasze rolety zewnętrzne, zapewniają one także doskonałą izolację akustyczną oraz termiczną, chroniąc przez przegrzewaniem się budynku latem i wychładzaniem zimą, co wpływa na zmniejszenie strat ciepła i realne oszczędności. Dodatkowo chronią przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych, umożliwiając regulację zaciemniania pomieszczeń. Co więcej, jako producent zapewniamy również w pełni profesjonalny montaż oraz serwis wszystkim klientom z Kórnika i okolic, wykorzystując własne, autorskie rozwiązania.